Mūsų audinių kolekcijas papildė nauji, aukštos kokybės audiniai! Maloniai Jūsų laukiame "Aisvitos" užuolaidų salonuose Vilniuje ir Alytuje.

Geriausiai organizuota tekstilės paroda.

Prieš kelias savaites grįžome iš tekstilės parodos Lenkijoje. Tai buvo viena iš geriausiai organizuotų parodų 2014 metais. Joje susipažinome ne tik su audiniais , jų derinimu, bet ir su įspūdingu langų apipavidalinimu. Skaityti daugiau »

Užuolaidų priežiūra

Užuolaidos — visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės. Tam, kad užuolaidos ilgai išliktų gražios, reikalinga tinkama priežiūra.

Visi mūsų klientai gauna išsamią informaciją apie užuolaidų priežiūrą, tačiau norime pradžiuginti ir tuos, kurie seka mūsų darbus internetinėje svetainėje. Čia rasite visą informaciją apie tai, kaip reikia teisingai valyti užuolaidas, kad jos kuo ilgiau puoštų Jūsų namus.

 

Skaityti daugiau »

Naujienų prenumerata


Žymės

Užuolaidos, romanetės, austrijetės, širmos, staltiesės, lovatiesės, pagalvėlės, gatavos užuolaidos, užuolaidų salonas.

Verta aplankyti

www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt
www.aizkaru-salons.lv
www.turskas.lt
www.interjerofabrikas.lt

Užuolaidų kabinimo būdai ir pavyzdžiai

Šiuolaikiniame interjere egzistuoja įvairūs užuolaidų kabinimo būdai:

Šiame pavyzdyje karnizas įvertas į užuolaidą. Puikus pavyzdys, kaip galima subtiliai suderinti audinius iš dviejų spalvų vienam langui, užuolaidos gali būti derinamos  kartu tiek iš skirtingų faktūrų, tiek raštų.
Dar vienas pavyzdys, kaip užuolaidos lambrekenas taip pat pervertas karnizu. Matoma palikta karūnėlė, kuri nesugriežtina užuolaidos vaizdo ir taip pat pagal pageidavimą gali uždengti karnizą. Lambrekenas gali būti siuvamas ir iš skirtingo audinio spalvos, faktūros.
Šiuose pavyzdžiuose romėniškos užuolaidos,  kurios puošia mažesnius langus. Jos pakeliamos virš lango gražiomis klostėmis grandinėle. Siuvamos iš įvairių audinių, gali būti ir parauktos, plotis pagal individualius matmenis ir raštą.
Taip pat romėniškos užuolaidos derinamos ir kabinamos viename lange kartu su dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis.
Dekoratyvūs laikikliai gali būti iš to paties audinio kaip ir užuolaidos, vėl darosi populiarūs  kutai, laikikliai, puošti dekoratyviomis detalėmis. 
Šiame pavyzdyje užsiūta plati drapiravimo juostelė, kurios apačia užtvirtinta priešpriešine kloste, kuri sukuria naują ir įdomų pakabinimo variantą.
Čia matosi karniz0, kuris tvirtinamas į sieną, užuolaidų pakabinimo pranašumai — vienas iš jų, kai užuolaidos kabinamos ant paprastų arba klostuotų petnešėlių.
Šiame pavyzdyje ne visai naujas, bet vis dar labai populiarus užuolaidų kabinimo būdas — įmušti į audinį įvairių atspalvių ir dydžių metaliniai žiedai, kuriuos suvėrus ant karnizo, išgaunamos gražios ir vienodos klostės.
Širmos daugiausia skirtos vitrininiams langams. Siuvant širmą audinys ištempiamas ant specialaus profilio ir įstatomas į bėgelių sistemą lubose. Širmą galima stumdyti specialu valdymo mechanizmu arba užuolaidų stumdymo lazdelėmis. Širmos atskleidžia visą audinių grožį nuo  lango viršaus iki pat grindų.

Langą taip pat galite papuošti dekoratyviais lambrekenais iš įvairių audinių, pagal kiekvieno skonį.

 

« Grįžti atgal
©2007- 2015 UAB „Aisvita“. Visos teisės saugomos. Griežtai draudžiama www.uzuolaidusalonas.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško UAB „Aisvita“ sutikimo.