Mūsų audinių kolekcijas papildė nauji, aukštos kokybės audiniai! Maloniai Jūsų laukiame "Aisvitos" užuolaidų salonuose Vilniuje ir Alytuje.

Geriausiai organizuota tekstilės paroda.

Prieš kelias savaites grįžome iš tekstilės parodos Lenkijoje. Tai buvo viena iš geriausiai organizuotų parodų 2014 metais. Joje susipažinome ne tik su audiniais , jų derinimu, bet ir su įspūdingu langų apipavidalinimu. Skaityti daugiau »

Užuolaidų priežiūra

Užuolaidos — visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės. Tam, kad užuolaidos ilgai išliktų gražios, reikalinga tinkama priežiūra.

Visi mūsų klientai gauna išsamią informaciją apie užuolaidų priežiūrą, tačiau norime pradžiuginti ir tuos, kurie seka mūsų darbus internetinėje svetainėje. Čia rasite visą informaciją apie tai, kaip reikia teisingai valyti užuolaidas, kad jos kuo ilgiau puoštų Jūsų namus.

 

Skaityti daugiau »

Naujienų prenumerata


Žymės

Užuolaidos, romanetės, austrijetės, širmos, staltiesės, lovatiesės, pagalvėlės, gatavos užuolaidos, užuolaidų salonas.

Verta aplankyti

www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt
www.aizkaru-salons.lv
www.turskas.lt
www.interjerofabrikas.lt

Užuolaidos


Kiekvienas svajoja apie jaukius ir stilingus namus, kuriuose vyrautų estetika ir harmonija. Užuolaidos mums yra būtinos ir tik jos mūsų namus paverčia šiltais ir jaukiais.

Dieninės užuolaidos siuvamos iš lengvų, šviesių, matinių ir skaidrių audinių. Užuolaidos gali būti, trumpos ar ilgos, iki pat grindų, ar net gulėti ant jų. Jeigu miegoti netrukdo pravažiuojantys automobiliai ar gatvės žibintų šviesos, tai dieninių užuolaidų užteks.

Jeigu svarbu, kad naktį būtų tamsu, tai bus reikalingos ir portjerinės užuolaidos, kurios siuvamos iš tamsesnių spalvų ir tankesnių audinių. Tačiau jeigu išsimiegate tik tuomet,  kai kambaryje visiška tamsa, tai teks prie portjerų prisiūti pamušalą iš specialios medžiagos, vadinamos ,,blackout”. Jei naktinės užuolaidos netraukomos, tada atliks tik estetinę funkciją, įrėmins dienines. Galutinį lango įrėminimo rezultatą lems ir karnizo parinkimas, jo antgaliai,  užuolaidų parišimo laikikliai.

Yra dar ir tarpinės užuolaidos kurios, kabinamos vienos. Šios užuolaidos dažniausiai siuvamos iš tankesnių bet sunkiau permatomų audinių, jie turi būti gana šviesūs, kad langą pridengtų bet praleistu šviesą. Tam ypač tinka tinklinės užuolaidos.

Yra begalė užuolaidų kabinimo būdų. Mūsų svetainėje galite rasti keletą populiariausių pavyzdžių: užuolaidų kabinimo būdai.

Daugiau informacijos apie užuolaidas galite rasti svetainėje: www.uzuolaidos-namams.lt

©2007- 2015 UAB „Aisvita“. Visos teisės saugomos. Griežtai draudžiama www.uzuolaidusalonas.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško UAB „Aisvita“ sutikimo.