Naujos užuolaidų kolekcijos iš Heimtextil 2014 parodos Vilniaus ir Alytaus salonuose.

 

Geriausiai organizuota tekstilės paroda.

Prieš kelias savaites grįžome iš tekstilės parodos Lenkijoje. Tai buvo viena iš geriausiai organizuotų parodų 2014 metais. Joje susipažinome ne tik su audiniais , jų derinimu, bet ir su įspūdingu langų apipavidalinimu. Skaityti daugiau »

Užuolaidų priežiūra

Užuolaidos — visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės.

 

Skaityti daugiau »

Naujienų prenumerata


Žymės

Užuolaidos, romanetės, austrijetės, širmos, staltiesės, lovatiesės, pagalvėlės, gatavos užuolaidos, užuolaidų salonas.

Verta aplankyti

www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt
www.aizkaru-salons.lv
www.turskas.lt
www.interjerofabrikas.lt

Širmos


Širmos atkeliavo iš Japonijos, jos ypač tinka minimalistinio stiliaus interjere. Tai audinio gabalai, horizontaliai judantys aliuminio bėgeliu. Širmos siuvamos iš įvairiausių audinių, skaidrių, puošnių, su kitų audinių fragmentais, skersiniais strypeliais, galima pasirinkti ir iš gatavų  dalių, pavyzdžiui  bambuko motyvas, aguonos, rytietiškais raštais. Širmos yra puiki priemonė uždengti didelius panoraminius langus, turėti patogų išėjimą lango centre į lauką ar į terasą. Širmų mechanizmai gali būti tvirtinami tiek į sieną, tiek ir į lubas. Širmos šiuo metu tai pati populiariausia langų dekoravimo priemonė, kuri užkerėjo net didžiausius skeptikus.

Daugiau informacijos apie širmas bei jų pavyzdžių  galite rasti svetainėje  www.sirmos-namams.lt

©2007- 2015 UAB „Aisvita“. Visos teisės saugomos. Griežtai draudžiama www.uzuolaidusalonas.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško UAB „Aisvita“ sutikimo.