HEIMTEXTIL parodos tendencijos

Didžiausioje pasaulyje tekstilės parodoje HEIMTEXTIL, buvo pristatytos naujos dekoravimo tendencijos.Vis dėlto pagrindinė Frankfurto parodos tema buvo interjero tekstilė - užuolaidų audiniai, daugybė aksesuarų. Skaityti daugiau »

Užuolaidų priežiūra

Užuolaidos — visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės.

 

Skaityti daugiau »

Naujienų prenumerata

El. pašto adresas:

Žymės

Užuolaidos, romanetės, austrijetės, širmos, staltiesės, lovatiesės, pagalvėlės, gatavos užuolaidos, užuolaidų salonas.

Verta aplankyti

www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt
www.aizkaru-salons.lv
www.turskas.lt
www.interjerofabrikas.lt
www.saturo.lt

Romėniškosios užuolaidos (Romanetės)


Tai romėniškos užuolaidos, dažniau vadinamos romanetėmisRomėniškos užuolaidos naudojant  specialų mechanizmą  susilanksto į klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą, arba tiesiog susiklostuoja lange. Šios užuolaidos gali būti siuvamos iš plonesnių audinių kaip organza, permatomų audinių, storesnių ir net labai storų audinių, kaip gobelenas. Romėniškos užuolaidos (romanetės) siuvamos su pamušalu ir be jo. Romėniškos užuolaidos (romanetės) gali atlikti ir naktinių užuolaidų funkciją, tik tuomet jas reikėtų derinti su dieninėmis užuolaidomis. Romėniškųjų užuolaidų tvirtinimo būdai leidžia pritaikyti ją prie įvairiausių langų tipų.

Mūsų svetainėje galite rasti keletą populiariausių pakabinimo pavyzdžių: užuolaidų kabinimo būdai.

©2007- 2014 UAB „Aisvita“. Visos teisės saugomos. Griežtai draudžiama www.uzuolaidusalonas.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško UAB „Aisvita“ sutikimo.