Naujos užuolaidų kolekcijos iš Heimtextil 2014 parodos Vilniaus ir Alytaus salonuose.

 

Geriausiai organizuota tekstilės paroda.

Prieš kelias savaites grįžome iš tekstilės parodos Lenkijoje. Tai buvo viena iš geriausiai organizuotų parodų 2014 metais. Joje susipažinome ne tik su audiniais , jų derinimu, bet ir su įspūdingu langų apipavidalinimu. Skaityti daugiau »

Užuolaidų priežiūra

Užuolaidos — visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės.

 

Skaityti daugiau »

Naujienų prenumerata


Žymės

Užuolaidos, romanetės, austrijetės, širmos, staltiesės, lovatiesės, pagalvėlės, gatavos užuolaidos, užuolaidų salonas.

Verta aplankyti

www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt
www.aizkaru-salons.lv
www.turskas.lt
www.interjerofabrikas.lt

Karnizai, užuolaidų laikikliai ir kt.


Dieninės ir naktinės užuolaidos kabinamos ant karnizų. Karnizai yra mediniai, metaliniai, tvirtinami į sieną, plastikiniai, taip pat metaliniai, tvirtinami į lubas. Reikia neužmiršti, kad karnizas svarbi dekoro detalė, ji turi derėti ne tik prie užuolaidos, bet ir prie patalpos interjero. Užuolaidas galime papuošti įspaudžiamais metaliniais žiedais. Per juos pervėrus karnizą, užuolaida kris gražiomis didelėmis bangomis. Širmos, austrijietės, romanetės kabinamos į lubas, į sieną, lango nišą su specialiais laikikliais.Karnizai importuojami iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos ir Vokietijos. Širmų, romanečių ir austrijiečių mechanizmai importuojami iš Italijos. Klientui pageidaujant, montuojame karnizus ir visas kitas sistemas, pakabiname užuolaidos. Garantuojame darbų kokybę!©2007- 2015 UAB „Aisvita“. Visos teisės saugomos. Griežtai draudžiama www.uzuolaidusalonas.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško UAB „Aisvita“ sutikimo.